تاکید فرماندارشهرستان خرم دره برتوسعه فرهنگ غدیروانجام کارهای کیفی دردهه ولایت و

فرماندار شهرستان خرم دره در این جلسه با بیان اهمیت واقعه غدیر خم گفت: تمام پیامبران الهی از آدم تا خاتم (ص) دارای وصی بودند و درخشندگی واقعه غدیر در اسلام آنقدر وسیع و گسترده است که کمتر مورخی ،به راحتی از کنار آن می گذرد .

مهندس شیخی درادامه باتاکیدبرتوسعه فرهنگ غدیر درجامعه وکیفیت بخشی برنامه های دهه ولایت و امامت اظهارداشت:همزمان با دهه ولایت و امامت امسال برنامه های مختلف و متنوعی درسطح ادارات ،مساجد و تکایا با حضور اقشار مردم برگزار خواهد شد.

فرماندار شهرستان خرم دره در این جلسه ازشهرداری ودستگاههای اجرایی خواست در طول دهه ولایت و امامت نسبت آذین بندی سطح شهر وادارات اقدام نماید همچنین با اجرای برنامه های مناسب و اثر گذار در شناساندن فرهنگ غدیرتلاش کنند.

امام جمعه خرم دره در این جلسه با اشاره به اهمیت و جایگاه غدیر در بین مسلما نان گفت: در ایام دهه مبارک ولایت و امامت باید فضای شهری حال و هوای خاص و معنوی باشد.

حجت الاسلام حسینی درادامه بابیان این که دشمنان دین اسلام همواره در صدد ایجاد تفرقه در بین شیعیان و برادران اهل سنت هستند افزود: در ایران اسلامی شیعه و سنی با هم متحد هستند و دشمنان در صدد ایجاد تفرقه میان این دو مذهب می باشندکه زیر سایه نبوت و لایت و رهبری معظم انقلاب اسلامی هرگز میسر نخواهد شد.

آذین بندی ونصب پلاکاد درسطح شهروروستاهای تابعه بخش مرکزی ،برگزاری دعای عرفه،دیدار سادات و خانواده های معظم شهدا ،ایثارگران و جانبازان ،برگزاری جشن امامت در پایگاه های بسیج ،نشست های روشنگری واقعه غدیر ،برگزاری مسابقات فرهنگی غدیر ،ایجادایستگاه صلواتی درمصلای نماز جمعه ،برگزاری جش بزرگ غدیر،ارسال پیام کوتاه در خصوص غدیر وبرگزاری مراسم جشن در مجتمع کشت وصنعت و یادواره شهدای کارگری در شرکت مینوی خرم دره ازجمله برنامه های بزرگداشت غدیردرشهرستان خرم دره است .

/ 0 نظر / 13 بازدید