برگزاری مراسم نیت واقفه در روستای الوند شهرستان خرم دره

دراین مراسم ابتدا برنامه روضه خوانی توسط یکی از اهالی انجام شدو درادامه امام جماعت مسجدصاحب الزمان (عج)این روستا ضمن خیر مقدم حضورمسئولین استانی و شهرستانی ،حجت الاسلام باقری مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان و همراهان وحجت الاسلام حسینی امام جمعه و مهندس شیخی فرماندار شهرستان خرم دره و سایرمسولین به بیان برخی مشکلات اهالی و روستا ی الوند پرداخت.

سپس درادامه برنامه رئیس اداره اقاف و امور خیریه شهرستان خرم دره در سخنانی گفت: در شهرستان خرم دره 17 موقوفه ثیت شده است که 9 مورد در شهر خرم دره و 8 مورد در روستاهای تابعه می باشد .

آقای حیدری افزود: مراسم نیت واقفه در روستای الوند با کمک و همکاری مردم خیراندیش و اعضای شورای این روستا برگزاری می شود .

در این مراسم حجت الاسلام باقری مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان ضمن  گرامیداشت هفته وقف در سخنانی اظهار داشت: در استان زنجان 35 نیت واقفه وجود دارد .

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان افزود: در سال جاری 10 میلیاردتومان  سرمایه گذاری در بخش های مختلف توسط اداره اوقاف و امور خیریه صورت گرفته و همچنین 19 هزار نفر در مسابقات قرآنی که توسط این اداره برگزار شده حضور داشتند.

/ 0 نظر / 16 بازدید