سالن های موجود درشهرستان آماده برگزاری جشن های انقلاب هستند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خرم دره :اولین جلسه  هماهنگی برنامه های دهه فجر شهرستان خرم دره ، با حضور فرماندار،معاون فرماندار،بخشدار مرکزی ،فرمانده سپاه ناحیه خرم دره  و سایر اعضاء در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد .

 مهندس شیخی فرماندار شهرستان خرم دره دراین  جلسه با بیان اینکه انقلاب اسلامی در کشور ما به راحتی به پیروزی نرسیده است، گفت: این انقلاب حاصل مرارتها ، زجرها و خون پاک افرادی است که سالها برای پیروزی انقلاب زحمت کشیدند.

فرماندار شهرستان خرم دره در ادامه با تاکید بر اینکه معمولا در هر کشور یک روز به یاد ماندنی وجود دارد که در کشور ما نیز این روز  22 بهمن ماه است ،افزود: باید تمهیدات لازم در شهرستان جهت برگزاری باشکوه مراسم های دهه فجر اندیشیده شده و مسولان نیز از تمام  ظرفیت های خود در برگزاری این مراسم ها استفاده کنند

نماینده عالی دولت در شهرستان خرم دره با بیان اینکه انقلاب ما انقلاب مردمی است ،یادآور شد: برنامه های دستگاههای اجرایی شهرستان باید به صورت مردمی برگزار شود .

فرماندار شهرستان خرم دره  با بیان اینکه 14 کمیته در شهرستان برای برگزاری هر چه باشکوه تر مراسم های  دهه فجر خرم دره تشکیل شده است، تصریح کرد :برخی از این کمیته ها مانند کمیته فضا سازی و تشریفات ،کمیته ورزش و جوانان  و آموزش و پرورش از اهمیت ویژه تری برخوردار هستند.

مهندس شیخی در ادامه خاطر نشان کرد: امسال برای اولین بار در سطح شهرستان از انقلابیون سال 57 که در قید حیات هستند  به عنوان الگوهای زنده برای نسل جدید تجلیل به عمل خواهد آمد.

در ادامه این جلسه نیز معاون فرماندارشهرستان خرم دره با بیان اینکه همه دستگاههای اجرایی شهرستان باید از تمام توان خود در راستای برگزاری هرچه باشکوه تر مراسم های دهه فجر استفاده کنند ،اظهار داشت: باید برنامه های شهرستان به نحو مطلوب و باشکوه تر از سالهای گذشته برگزار شود.

آقای جعفری با بیان اینکه برای جلوگیری از موازی کاری  ،کمیته های اجرایی دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان از 21 کمیته به 14 کمیته تقلیل یافته  است ،گفت: این کمیته ها شامل کمیته طرح و برنامه ،کمیته فضاسازی و تزیینات شهری، کمیته اطلاع رسانی کمیته اصناف و کارگران ،کمیته نیروهای مسلح ،کمیته بسیج و ایثارگران، کمیته دانشگاهیان و دانشجویان، کمیته قرآن ،مساجد، هیات و تشکل های مذهبی کمیته روستایی و همیاری و تشکل های مردمی، کمیته ورزش و جوانان ،کمیته خانواده و سازمان های مردم نهاد، کمیته فرهنگیان و دانش آموزان و کمیته مراسم ها می باشد .

شایان ذکر است در این جلسه هریک از مسولان نسبت به ایراد برنامه های دستگاههای اجرایی  خود  در ایام دهه فجر اقدام نموده و آمادگی خود را جهت برگزاری باشکوه تر مراسم دهه فجر اعلام کردند و مقرر شد دستگاههای اجرایی شهرستان تا پایان دی ماه سال جاری برنامه های خود را به دبیرخانه ستاد برگزاری مراسم دهه فجر شهرستان خرم دره ارسال نمایند.

/ 0 نظر / 14 بازدید