7فعال نمونه بخش کشاورزی شهرستان خرم دره تجلیل شدند

مهندس شیخی فرماندار خرم دره در جمع کشاورزان نمونه این شهرستان گفت: حفظ و حراست از آب های زیر زمینی باید در دستور کار مسئولین و کشاورزان قرا گیرد و مصرف آب مدیریت شود.

فرماندارخرم دره بابیان اینکه سطح برداشت آب کشاورزی دراین شهرستان بالا است افزود:اولویت انجام پروژه های عمرانی دولت در سال 94 در بخش کشاورزی است.

حجت الاسلام حسینی در مراسم تجلیل از کشاورزان نمونه شهرستان با اشاره به فضایل ماه مبارک رمضان ،به استفاده هر چه بیشتر از برکات و توفیقات این ماه تأکید کردوگفت: در تمام سال، ماهی به عظمت ماه پر برکت رمضان نیست.ماه رمضان ماه برکت ،رحمت و خودسازی است

امام جمعه خرم دره در ادامه  با استناد آیه‌ای از قرآن کریم اظهار داشت: کشاورز بذر را در خاک می‌کارد ، شخم می‌زندو آن را  آب می‌دهد، اما رویاننده بذر پروردگار است،

حجت الاسلام حسینی با بیان اینکه تقویت بخش کشاورزی  عامل موثر برای تامین امنیت پایدار جامعه و کاهش بیکاری است اظهار داشت:کشاورزان با تولید محصولات کشاورزی نان زحمت خود را می‌خورند و باید دقت کنند، زکاتشان را  پرداخت کنند چرا که این عمل، موجب برکت در زندگی انسان می‌شود.

امام جمعه خرم دره در پایان سخنانش با تجلیل از حمایت های فرماندار درحل مشکلات کشاورزان و توسعه بخش کشاورزی شهرستان تقدیر و تشکر کرد.

مدیرجهاد کشاورزی خرم دره نیز در ادامه مراسم تجلیل از فعالان بخش کشاورزی این شهرستان ضمن تبریک هفته جهاد کشاورزی و ارائه گزارشی از وضعیت کشاوزی و نیز عملکرد مدیریت جهاد کشاورزی خرم دره اظهار داشت: همه کشاورزان عزیز شهرستان از دیدگاه مدیریت جهاد کشاورزی نمونه هستندو انتظار از کشاورزان این است که با عمل به توصیه‌های کارشناسان جهاد کشاورزی برای بهره گیری ازدستاوردهای نوین کشاورزی و نیزاستفاده درست از منابع آبی زیر زمینی در حفظ و نگهداری آب برای آیندگان تلاش کنند.

درپایان این مراسم تقدیرازنمونه‌های بخش کشاورزی شهرستان از 7برتر ونمونه بخش کشاورزی شهرستان خرم دره  با اهدای لوح یادبود تجلیل شد.

/ 0 نظر / 16 بازدید