درمانگاه شهدای تامین اجتماعی شهرستان خرم دره دو شیفته شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خرم دره: آیین افتتاح دو شیفته شدن درمانگاه شهدای خرم دره با حضور نمایند مردم منطقه در مجلس شورای اسلامی ،مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان ،معاون فرمانداروبخشدار مرکزی ،رئیس شبکه بهداشت و درمان ،سرهنگ صادقی فرمانده بسیج سپاه ناحیه خرم دره و جمعی از روسای ادارات و معتمدین برگزار شد .

دراین مراسم محمدی مدیر درمان استان زنجان با بیان اینکه یکی از اهداف تامین اجتماعی دسترسی عادلانه به خدمات درمانی است افزود:درحال حاضر کشور ما در حوزه بهداشت درمان ،در زمینه دانش درمان و نیروی انسانی در وضعیت مناسبی قرار دارد .

وی باتاکید براینکه دو شیفته شدن درمانگاه شهدای خرم دره یک حرکت رو به جلو در شهرستان در راستای ارایه خدمات بهتر درمانی است، اظهار کرد:تمام تلاشها در حوزه درمان بر این است که که کیفیت خدمات افزایش یابدو سپس گسترش کمی خدمات نیزمدنظر قرارگیرد.

محمدی در ادامه با اشاره به افزایش پرسنل و پزشکان این درمانگاه عنوان کرد : با دو شیفته شدن درمانگاه شهدا خرم دره تعداد پزشکان این مرکز از دو پزشک به پنج پزشک و تعدادپرسنل نیز از یازده نفر به بیست نفر افزایش یافت .

وی با اشاره به اینکه یکی از اهداف حوزه درمان تامین‌اجتماعی استان زنجان دسترسی مردم به خدمات درمانی مناسب است تصریح کرد:رویکرد سازمان تأمین اجتماعی درحوزه درمان عدالت درارائه خدمات مطلوب به مراجعین و بیماران بوده که این موضوع همواره مورد توجه سازمان است .

مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان گفت: تجهیزات پزشکی و درمانی این مرکز نیز ارتقاء یافته است و ۱۱۰ میلیون تومان نیز هزینه شده است.

محمدی با بیان این مطلب که مجوز شبانه روزی بودن مرکز درمانگاه شهدای خرم دره صادر شده است گفت: ۲۰۰میلیون تومان اعتبار برای درمانگاه درمانگاه شهدای خرم دره تصویب شده است.

در ادامه این مراسم نیز دکترخانمحمدی نماینده مردم شهرستان های ،خرم دره ،ابهر و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خدمات رسانی بی منت به مردم باید مد نظر قرار گیرد ، افزود: باید مشکلات مردم بررسی و در راستای حل آنها تلاش شود .

دکتر خانمحمدی درادامه بابیان اینکه کشور درمسیر توسعه و پیشرفت قرارگرفته است تاکیدکرد:درسایه همدلی وهمزبانی و مدیریت علمی و برنامه‌ریزی شده که یکی ازنیازهای اساسی امروز کشورمان است ،می توانیم موانع را یکی پس از دیگری از سر راه برداریم .

نماینده مردم شهرستان های ابهر ،خرم دره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی ،اجرای طرح تحول سلامت در جامعه را اقدام بزرگ دولت در حوزه سلامت عمومی خواند وگفت : گام‌های بزرگی برای رفع دغدغه بهداشت و درمان در دولت تدبیر و امید برداشته شده است که در این راستاو با اجرای طرح تحول سلامت رضایتمندی مردم از خدمات این بخش بیشتر پیداکرده است .

/ 0 نظر / 15 بازدید