مراسم افتتاح نمایندگی سازمان صنعت، معدن و تجارت شهرستان سلطانیه

فرماندار شهرستان سلطانیه با تبریک ایام ولادت حضرت ختمی مرتبت حضرت محمد مصطفی (ص)،  امام جعفر صادق (ع) و هفته وحدت خاطر نشان کرد: یکی از مهمترین خواسته های مردم متدین، فهیم و شهیدپرور شهرستان سلطانیه که تقدیم شهدا به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را بر خود افتخار می دانند، استقرار اداره صنعت، معدن و تجارت بود که بحمدا... این امر با تلاش ها و پیگیری های مستمر تحقق یافت.

خالقی با اشاره به وضعیت اقتصادی کشور گفت: این صنعتگران و تولیدکنندگان هستند که وضعیت اقتصادی کشور را با گوشت و پوست خود لمس می کنند، وضعیتی که درآن تولید، تجارت و نحوه تأمین مواد اولیه با مشکلات فراوانی روبه روست و این شرایط تحمیلی از طرف کشورهای غربیست که جهت ضربه زدن به اقتصاد و توسعه کشور عزیزمان برنامه ریزی شده است.

این مسئول با بیان این نکته که از سال 1390 که شاهد تشدید تحریم ها از سوی غرب بودیم، افزود: همگان نظاره نمودند که رشد اقتصادی 7 تا 8 درصدی که مد نظر بود، محقق نشد و برعکس یک روند نزولی در اقتصاد بوجود آمد، تا جایی که رشد اقتصادی کشور در مقاطعی به منفی هفت درصد نیز رسید لیکن پیرو رهنمود های داهیانه مقام معظم رهبری.

وی ادامه داد: این راهی است که ملت ایران آن را در راستای اهداف دینی و اعتقادی خود انتخاب کرده و با وجود فشارهایی که بصورت ناجوانمردانه به کشور عزیز ما تحمیل می شود، هیچکدام از ما خم به ابروی خود نیاورده ایم.

خالقی فرماندار شهرستان سلطانیه با اشاره به اینکه امروزه در سطح استان، شهرستانی مستعدتر از از سلطانیه برای سرمایه گذاری نداریم، تصریح نمود: اشباع نشدن صنعت و معادن موجود در شهرستان، وجود نرخ بیکاری 12%، کمبود واحد های تولیدی صنعتی در شهرستان و حمایت های همه جانبه مسئولان و علی الخصوص فرمانداری یک فرصت استثنایی برای سرمایه گذاران جهت احداث واحد های صنعتی و تولیدی می باشد. بطوریکه در شهرستان سلطانیه هیچ دستگاهی بدون هماهنگی با فرمانداری حق قطع آب، برق و گاز واحد های تولیدی موجود در شهرستان را ندارد،

خالقی کلنگ زنی مجتمع ادارات، احیای مجتمع صنعتی نیمه فعال و کلنگ زنی شهرک صنعتی شهرستان سلطانیه را از الویت های کاری پیش رو اعلام و ابراز امیدواری کرد که با تدابیری که اتخاذ شده شاهد حضور هرچه بیشتر سرمایه گذاران در سطح شهرستان باشیم.

در پایان مراسم ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات قزلباش نماینده سابق سازمان صنعت، معدن و تجارت، حسنخانی بعنوان نماینده جدید این سازمان در شهرستان سلطانیه معرفی ونمایندگی اداره صنعت وتجارن شهرستان رسما افتتاح وگشایش یافت .

 

/ 1 نظر / 15 بازدید
آپلود نامحدود فايل

سلام يه سايت جديد براي آپلود نامحدود فايل بدون محدوديت مي تونيد عضو بشيد تو اين سايت و تا 1 ترابايت فضاي رايگان بگيريد تازه در ازاي دانلود هر فايلتون هم پول در بياريد و تا روزانه 10 دلار درآمد داشته باشيد براي دانلود از لينک هاتون لينک مستقيم تو وبلاگتون بزاريد و کلي امکانات ديگه... دوست داشتيد يه نگاهي بهش بندازيد. http://bankupload.com