شوردفاع از آرمانهای انقلاب اسلامی درراهپیمایی 22 بهمن خرم دره

قرار مردم برای حضور درراهپیمایی ساعت 10 صبح بوداما ازساعاتی پیش از آن هم انبوه جمعیت از چهارراه قائم (عج) تا میدان توحید امتداد داشت.

مردم آمده بودند تا 36 سالگی پیروزی انقلاب را جشن بگیرند و با شعار هایشان فریاد استقلال و آزادی را به گوش جهانیان برسانند.

درراهپیمایی امسال همه بودند ،امام جمعه ،فرماندار،معاون فرماندار،روسای دستگاه های اجرایی ،کارکنان ادارات و شرکت ها ،خانواده های معظم شهداء و ایثارگران،علما و روحانیون،دانشجویان،دانش‌آموزان،اقشار مختلف بسیج،نیروهای انتظامی،اصناف،کسبه و بازاریان،‌زنان ،کودکان تا پیران کهنسال ،جوانان غرور آفرین ونوجوانانی که حتی روز های پیروزی انقلاب را ندیده بودند.

مردم ولایی و همیشه در صحنه خرم دره در راهپیمایی 22 بهمن امسال با سر دادن شعار هایی چون (دست خدا بر سر ماست -- خامنه ای رهبر ماست و ما هم سرباز توییم خامنه ای – گوش به فرمان توییم خامنه ای ،مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل و... ) آمده بودند تا به جهانیان بگویند دردفاع از اصول و آرمانهای انقلاب اسلامی ،بنیانگذارکبیر انقلاب ،حضرت امام (ره)و رهبر معظم انقلاب اسلامی وفادار و از دستاورد های 36 سال افتخار آفرینی ، صلابت و تلاش برای ایرانی آباد حمایت و پاسداری می کنند.

در اجتماع راهپیمایان 22 بهمن خرم دره در میدان توحید، مهندس شیخی فرماندار شهرستان خرم دره در خصوص پیروزی انقلاب اسلامی و دستاورد های آن به ایراد سخنرانی پرداخت.

در پایان مراسم قطعنامه راهپیمایی سراسری یوم الله بیست و دوم بهمن ماه 1393 در میدان توحید خرم دره قرائت شد

این قطعنامه با فریاد های الله اکبر مردم همیشه در صحنه انقلاب مورد تایید قرار گرفت.

 

/ 0 نظر / 16 بازدید