مراسم تودیع و معارفه رئیس دادگستری شهرستان خرم دره برگزار شد

مهندس شیخی در ادامه با بیان چهار ویژه گی خود سازی ،ساده زیستی ،رابطه با مردم و سعه صدر کارگزاران نظام اسلامی گفت: وجود این ویژه گی ها در هر مسئولی ایجاد بستر خدمت و رفع مشکلات مردم خواهد بود.

فرماندار شهرستان خرم دره همچنین با اشاره به زیاد بودن آمار پرونده های مختلف در قوه قضاییه گفت: اعتقادم بر این است که اگر در قوه قضاییه پرونده ها زیاد است افراد خاطی پشت سر قانون حرکت نمی کنند .

رئیس کل دادگستری استان زنجان با ارائه گزارشی از فعالیت‌های مجموعه قضایی استان و شهرستان خرم دره اظهار کرد: رسیدگی به موقع به پرونده‌ها و همچنین رفع مشکلات مردم در این بخش از اولویت‌های دادگستری است

آقای گلمحمدی با اشاره به آمار پرونده های ثبت شده درشهرستان گفت: درسال 93 حدود 9 هزار پرونده در شهرستان خرم دره ثبت شده است که سالانه این رقم در برخی مواقع افزایش نیز داشته است .

رئیس کل دادگستری استان زنجان در ادامه خاطر نشان کرد :رسالت مهم دستگاه قضایی در نظام جمهوری اسلامی احقاق حق و اجرای عدالت است و باید تلاس کنیم تا مردم عدالت را احساس کنند.

آقای گلمحمدی اظهار امیدواری کرد با انجام برنامه های فرهنگی ناهنجاری های اجتماعی کاهش می یابد و خانواده ها دردر این زمینه می توانند نقش موثری داشته باشند.

امام جمعه خرم دره نیز در این مراسم ضمن تقدیر از تلاش های حجت الاسلام میرزایی در مسئولیت دادگستری شهرستان خرم دره گفت: چه زیباستانسان طوری زندگی کند که مردم هنگام مرافعه به نزد او بروند و در هنگام نماز به او اقتداکنند.

حجت الاسلام حسینی با بیان این که به پا داشتن عدالت هم واجب است ،هم لازمه ایمان ت،صریح کرد : در راستای تحقق شعار سال و منویات مقام معظم رهبری همه باید تلاش کنند .

در ادامه حجت الاسلام میرزایی رئیس پیشین دادگستری شهرستان خرم دره با تبریک به مناسبت اعیاد شعبانیه در بیان عملکرد دادگستری این شهرستان در سال‌های تصدی خود اظهار داشت: عملکرد افراد درهر مقام و منصبی که مسئولیتی برای خدمت رسانی آنها در پی داشته است درحقیقت انجام ‌وظیفه قانونی و اجتماعی بوده که نسبت به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی اسلامی دارند.

همچنین در ادامه  این مراسم آقای رجبی رئیس جدید دادگستری خرم دره نیزضمن تبریک ایام، با اشاره به ظرفیت‌های موجود در این شهرستان حفظ و ارتقای امنیت شهرستان، توجه به پیشگیری از جرائم و تعامل وهمکاری با شورای تامین شهرستان به ویژه فرماندار و امام جمعه خرم دره ،تکریم ارباب‌رجوع وبرخورد قاطع با متخلفان و قانون شکنان را از برنامه‌های در پیش رو دادگستری شهرستان اعلام کرد.

درپایان این مراسم باقدردانی ازخدمات ده ساله حجت الاسلام میرزایی رئیس قبلی دادگستری شهرستان خرم دره  آقای رجب آدربایجانی به عنوان رئیس جدید دادگستری شهرستان معرفی شد.

/ 0 نظر / 14 بازدید