مصاحبه باحسین ایمانی ورزشکارخرم دره ای

آقای ایمانی لطفا خودتان را معرفی نمایید. بنده حسین ایمانی هستم در حال حاضر 13 سال سن دارم و در مقطع دوم دبیرستان در رشته ریاضی فیزیک مشغول تحصیل می باشم.

چرا رشته ریاضی فیزیک را انتخاب نمودید؟ به این دلیل که معتقدم با تحصیل در این رشته حتی اگر در هنگام ورود به دانشگاه بخواهم وارد رشته دیگری بشوم راحت ترم می توانم تغییر رشته بدهم .

مگر شغل مورد علاقه اتان چیست؟ در این مورددر حال حاضر نمی توانم نظری بدهم به خیلی از مشاغل علاقمند هستم ولی می ترسم الان شغلی را بگویم و بعدها وارد شغل دیگری شوم پس اگر اجازه دهید به این سوال جواب ندهم.

هرجور که تمایل دارید در حال حاضر در چه زمینه هایی فعالیت دارید؟ در حال حاضر در زمینه ورزشی  در رشته والیبال و در زمینه هنری در رشته آواز فعالیت می نمایم.

فکر می کنید استحقاق عنوان نوجوان برتر شهرستان را دارید؟ راستش نه چون شاید کسانی بودند که از من بهتر بودن و در مسابقات شرکت نمی کردند، و اگر در مسابقات شرکت می کردند قطعا من حرفی برای گفتن نداشتم

امکانش هست درباره فعالیت هایی که در طول این سال ها داشتین بیشتر توضیح بدهید؟ در طی سال های اخیر بیشتر در زمینه هنری فعال بودم و اغلب در مسابقات قرآنی شرکت می کردم و موفق به کسب مقام اولی در سطح منطقه به مدت 4 سال متوالی شدم یعنی از سال های 88 تا 92 زمانیکه پنجم ابتدایی و اول راهنمایی هم در سطح منطقه و هم در سطح استان مقام اول را کسب نمودم.

در آن سال ها چه احساسی داشتین؟ سال های اول خیلی حس خوبی داشتم ولی سال های بعدی فرق آنچنان زیادی نداشت.

یکی از خاطرات خوب خود را بیان نمایید؟ بهترین خاطره ای که در حال حاضر در ذهنم دارم مربوط به مسابقات ورزشی است، مسابقات استانی ژیمناستیک در سال 88 که پنجم ابتدایی بودم و موفق به کسب مقام دوم استانی شدم، این موفقیت یکی از شیرین ترین موفقیت های من بودم و یادآوری خاطره اش هنوزهم کام مرا شیرین می نماید

هدفتان از انجام این فعالیت ها چیست؟  رسیدن به مقامات کشوری

در حال حاضر از جایگاه خود راضی هستید؟ بله

خانواده درباره شما چه نظری دارند؟ قبولم دارند و برایشان اهمیت دارم.

شما چه تعریفی از موفقیت در ذهنتان دارید؟ فرد موفق کسی است در انجام کارهای خود تعلل نمی کند و کار امروز را به فردا نمی گذارد، همچنین بتواند امروز بهتر از دیروز باشد

به نظر شما موفقیت یک اوج دارد یا یک مسیر است؟ موفقیت یک مسیر است که پایان ندارد

رمز موفقیت چیست؟ نماز، احترام به پدر و مادر، درس

اگر موفقیت را عدد 100 بگیریم شما از 100 چه نمره ای به خودتان می دهید؟ 30

شکست برای شما چه مفهومی دارد؟ خود شکست یک نوع پیروزی است.به این معنی که در صورتیکه  فرد بعد از برگزاری یک مسابقه یا آزمونی با شکست مواجه شد اگر بتواند بپذیرد که علت شکستش ضعفها ی او بوده اند و در صدد شناسایی نقاط ضعفش برآید به پیروزی دست یافته است.

برای آینده خود چه تصمیمی دارید؟ فقط فرد مفیدی برای جامعه ام باشم.

چه انتظاری از مردم دارید؟ اینکه در این بحران اقتصادی به فکر مردم نیازمند و فقیر هم باشند.

حرف آخرتان با خواننده های سایت ما؟ امیدشان را از دست ندهند.

اگر بخواهید توصیه ای به هم سن و سالای خودتان داشته باشید چه چیزی می گویید؟ اینکه در هر شرایطی تحصیل رها نکنند

آرزوی حسین ایمانی؟ رسیدن به اهدافی که دارم

یک حرف با خدا؟ رسوندن  آدما به جایی که واقعا لیاقتش دارند و واقعا حقشونه

 روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان خرم دره

 

 

/ 0 نظر / 14 بازدید