کشاورزان طلایه داران عرصه اقتصاد مقاومتی هستند

در این همایش مهندس شیخی فرماندار خرم دره با بیان این نکته که کشور ایران دارای امکانات خوب وموقعیت عالی در جهان است ،افزود :تاکید مقام معظم رهبری براین نکته استوار است که از این امکانات ونعمتهای خدادادی به نحو احسن وبارعایت صرفه جویی در مصرف استفاده نمائیم .

وی در ادامه گفت: اقتصاد مقاومتی مدیریت خاص خودرا می طلبد ودر راستای اجرای این طرح مسئولین باید الگوی مردم باشند.

نماینده عالی دولت در شهرستان خرم دره  با اشاره به نقش کلیدی  کشاورزان در تحقق اقتصاد مقاومتی، خاطر نشان کرد :کشاورزان  جز تولید کنندگان اصلی کشور بوده و طلایه داران عرصه اقتصاد مقاومتی هستند

در ادامه این همایش سرهنگ صادقی فرمانده سپاه ناحیه خرم دره ،درسخنانی ضمن تبریک ایام الله دهه فجر به اهمیت  نقش اقتصاد مقاومتی درپیشرفت اقتصادی کشور وبالابردن جایگاه ایران دردنیا پرداخت.

در ادامه این همایش نیز  حجت الاسلام متین نماینده ولی فقیه در سپاه انصار المهدی استان با بیان اینکه وقوع برخی  از اتفاقات در دنیا تغییرات ماهیتی برای برخی از ابرقدرتها وکشورها به وجود می آورد، اظهار داشت :یکی از این اتفاقات انقلاب ایران بود که توانست ابهت ایادی شرق وغرب را شکسته وآنها را دچار هیجان نماید.

وی در ادامه با تاکید بر هراس دشمنان از روند رو به رشد انقلاب اسلامی در ایران و جهان افزود :کشورهای غربی برای مبارزه با روند پیشرفت انقلاب برنامه ریزی هایی را انجام دادند وکم کم شروع به اجرای آنها نمودند .

حجت الاسلام متین درادامه اظهارداشت:مفسران غربی علت پیروزی انقلاب ایران را دردو نکته می دانند که اول وجود مرجعیت قوی در ایران ودومی وجود ماه محرم وعزاداری امام حسین (ع) می باشد.

این مسول در ادامه گفت:کشور ایران علی رغم وجود مشکلات بسیار وتحریم های گوناگون در دنیا جزء 10 کشور برتر از لحاظ علمی است واین مسئله کشورهای غربی را نگران کرده است.

نماینده ولی فقیه در سپاه استان در ادامه مهمترین  ابزار در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی را داشتن ایمان و باور به اجرای آن برشمرده وافزود:اجرای طرح قتصاد مقاومتی هم در دوران تحریم وهم در دوران غیر تحریم لازم وضروری می باشد .

 

/ 0 نظر / 14 بازدید