سومین دوره انتخابات کانون مداحان و شعرای آئینی شهرستان خرم دره برگزارشد

دراین جلسه حجت‌الاسلام نجفی کارشناس تشکل های دینی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خرم دره ضمن خیرمقدم گویی و تبریک به مناسبت آغازدوران امامت وولایت حضرت ولیعصر(عج)به فعالیت ها واقدامات کانون مداحان دردو دوره قبل اشاره ای کرد  وگفت:کانون مادحین وشعرای آئینی شهرستان نقش ساماندهی و نظارت بر امور و ارتقاء مداحان را پیگیری می کند که برگزاری انتخابات با حضور کلیه مداحان و شاعران آئینی یکی از راهکار های عملی در این زمینه است.

حجت‌الاسلام نجفی در ادامه بابیان این که مداحی اهل بیت عصمت و طهارت بالاترین ارزش ها و افتخاری برای شیعیان اباعبدالله الحسین (ع) است خاطر نشان کرد:به برکت وجود نازنین حضرت ولیعصر(عج) ،خداون سبحان ،باران رحمت خود را بر روی زمین نازل می کند.

این کارشناس تشکل های دینی مهمترین وظایف منتخبین در کانون مداحان و شعرای آئینی را جذب نوجوانان و جوانان  در این کانون ها و بالا بردن فرهنگ دینی واخلاقی آنان دانست وتاکیدکرد:مداحان بایدبتوانندباجذب نوجوانان و جوانان درکانون ها دراشاعه وارتقای رشد معنویت و مسائل دینی بیش از پیش بکوشند.

حجت‌الاسلام نجفی سپس بیان داشت: انتخابات کانون مادحین و شعرای آئینی شهرستان خرم دره امروز با رای مستقیم کلیه اعضاء و مداحان و شاعران آئینی انتخاب خواهند شدکه این رای گیری با حضور مسئولین مربوطه  انجام  و اسامی منتخبین مداحان و شعرای آئینی در همین جلسه قرائت می شود که از تعداد کل داوطلبین در انتخابات ،۵ نفر به عنوان اعضای اصلی و ۲ نفر به عنوان اعضای علی البدل با رای مستقیم کلیه اعضاء و مداحان و شاعران آئینی  انتخاب شهرستان می باشد وکلیه فعالیتهاو امورات مرتبط با قشر مداحان و شعرای آئینی شهرستان  از طریق این کانون پیگیری و اجرایی می‌شود.

دراین جلسه هریک ازداوطلبین کانون مداحان وشعرای آئینی شهرستان خرم دره ضمن معرفی خود به ارائه برنامه ها و فعالیت های کاری  در صورت انتخاب شدن در کانون پرداختند.

گفتنی است درپایان این جلسه وپس ازرای گیری واعلام اسامی منتخبین، آقای سید مشهود حسینی با 55 رای ، آقای محمد یادگاری با 36 رای ، سرکار خانم شبنم محمدیها با 28 رای،آقای علیرضا خوئینی با 25 رای و آقای رجبعلی ایمانی با 24 رای به ترتیب اراء  به عنوان اعضای اصلی و آقایان ایرج شیروانی و حکمت میرزایی به عنوان اعضای علی البدل اول و دوم انتخاب شدند.

/ 0 نظر / 13 بازدید