مراسم تجلیل از انقلابیون شهرستان خرم دره برگزار شد

مهندس شیخی فرماندار شهرستان خرم دره درادامه آگاهی به زمان و شرایط جامعه را از مهم ترین ویژگی انقلابیون برشمرده و تاکید کرددربرهه کنونی که انقلاب به پیروزی رسیده است همگاری و تعامل همه اقشار جامعه به وبژه یادگاران انقلاب در توسعه و عمران شهرستان ضروری است.

مهندس شیخی با تاکید بر اینکه انقلابیون پشتوانه انقلاب اسلامی در برهه کنونی هستند، عنوان کرد: این یادگاران دوران انقلاب باید گنجینه ارزشمند خاطرات خود را دراختیار جوانان قرار دهند تا آنها نیز به رشد و بالندگی برسند.

نماینده عالی دولت در شهرستان خرم دره با بیان اینکه کشورمان پیشتاز بسیاری از حرکات در عرصه های مختلف درخاور میانه است، تصریح کرد:پیروزی انقلاب در ایران باعث ایجاد حرکتهای انقلابی در بسیاری از کشورهای منطقه شد.

درادامه این مراسم نیز حجت الاسلام حسینی با تاکید بر اینکه جوانان کشورمان باید برای حفظ انقلابی که ثمره خون هزارن شهیدگلگون کفن است تلاش کنند،خاطر نشان کرد:بنا به تاکیدات مقام معظم رهبری جوانان بایدنقد منصفانه، مشوقانه و دلسوزانه از عملکرد مسولان داشته باشند تا مسیر پیشرفت کشور هموار شود.

شایان ذکر است در این  مراسم هر یک از انقلابیون شهرستان  به ذکر خاطرات خود در دوران پیروزی انقلاب اسلامی در سال 57 پرداخته و درپایان از زحمات آنها تجلیل به عمل آمد.

/ 0 نظر / 16 بازدید