جلسه شورای ترافیک شهرستان خرم دره برگزار شد

معاون فرماندار شهرستان خرم دره دراین جلسه گفت:شورای ترافیک شهرستان به منظور ایجاد هماهنگی لازم بین دستگاه های مرتبط در حوزه حمل و نقل و ترافیک تشکیل می شود و انتظارداریم دستگاه های عضو بیش از پیش با هدف گره گشایی ازمشکلات ترافیکی و کمک به یکدیگر در جلسات شرکت نمایند و از مباحث اختلاف بر انگیز و فرافکنی در جلسات خوداری گردد.

آقای جعفری ادامه داد:دربیشتر نقاط شهر توقف و عبور ماشین آلات سنگین ضمن وارد آوردن خسارات زیاد به معابر شهری ،باعث نارضایتی مردم ومشکلات ترافیکی می شوددر این راستا کنترل و نظارت بیشتر راهنمایی و رانندگی و اعمال قانون در تخلفات صورت گرفته موثر خواهد بود.

معاون فرماندار شهرستان خرم دره همچنین افزود: جهت ساماندهی ترافیک محدوده تجاری و مرکز شهر از جمله خیابان های امام (ره) سید جمال الدین و شهید بهشتی باید تمهیدات لازم جهت جلوگیری از تردد و تخلیه مصالح ساختمانی در این مسیر ها در طول روز جلوگیری شود.

در این جلسه شورای شهر خرم دره خواستار حذف گاردریل در ادامه ورودی بلوار شهر شد همچنین فرماندهی راهنمایی و رانندگی از عدم هماهنگی انتقال ایستگاه تاکسی شهری وآژانس های تاکسی تلفنی در سطح شهرستان گلایه کرد .

در جلسه شورای ترافیک شهرستان خرم دره مصوب شد نقص فنی پل کمربندی برطرف شود تا در فصل بارش با تجمع آب در زیر پل مواجه نشویم.

نصب تابلو اظلاع رسانی ممنوعیت تردد و فعالیت ماشین آلات سنگین درخیابان های امام (ره) سید جمال الدین و شهید بهشتی و تخلیه مصالح ساختمانی در این خیابان ها ،تابلو های هشدار دهنده در سرعت کاه های سطح شهر توسط شهرداری و تشکیل جلسه با حضور صنف رانندگان ماشین آلات سنگین و باری در راستای ایجاد پارکینگ  از دیگر مصوبات این جلسه بود.

لازم به ذکر است که در ابتدای این جلسه هریک از اعضاء با ارائه گزارش از اقدامات صورت گرفته در خصوص مصوبات جلسه گذشته وبیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص ساماندهی ترافیکی شهرشتان مطالبی عنوان کردند.

/ 0 نظر / 15 بازدید