خدمت به خانواده های شاهد و ایثارگر بالاترین افتخار است

مهندس شیخی با بیان اینکه رشادت های شهدا ، رزمندگان و جانبازان درطول هشت سال جنگ تحمیلی امنیت و آسایش امروز ایران اسلامی را رقم زده اظهار امیدواری کرد که مسئولین خدمت به خانواده های شاهد و ایثارگر را اولویت برنامه های اداری و کاری خود قرار دهند.

فرماندار شهرستان خرم دره در ادامه بر لزوم خدمت رسانی بیشتر و پیگیری امور مختلف خانواده های شاهد و ایثارگر از قبیل  اشتغال فرزندان خانواده های شهداء و ایثارگران ، حوزه بهداشت و درمان و امور حقوقی و رفاهی وساماندهی مزار شهدا در روستاها و شهر خرم دره و همچنین فضا سازی سطح شهر خرم دره با تهیه و نصب تصاویر شهداء در میادین و بلوار ها و ایجاد سنگ مزار یادبود شهدای گمنام و دفاع مقدس در جوار مزار دوشهید گمنام در پارک الغدیر شهر خرم دره تاکید کرد و اجرای آنها را در اولویت برنامه های بنیاد شهید و امور ایثارگران دانسته که با مشارکت تمامی دستگاهای اجرایی شهرستان پیگیری و اجرایی شوند.

در ادامه هریک از اعضای شورای مشورتی با بیان نظرات خود جهت رفع مشکلات و ارائه خدمات بهتر به خانواده های شاهد و ایثارگر پرداختند.

در این جلسه مقرر شد اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران خرم دره نسبت به برگزاری جلسه با حضور مدیر کل محترم بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان به منظور رسیدگی به امور خانواده های معظم شهدا و ایثارگران در شهرستان برگزار شود.

/ 0 نظر / 19 بازدید