جلسه هماهنگی ستاد بزرگداشت ارتحال حضرت امام (ره) شهرستان خرم دره برگزار شد

مهندس شیخی در ادامه بابیان این که اندیشه های امام (ره) به عنوان الگویی برای ملت های مسلمان و آزادیخواه جهان شده است ایام 14 و 15 خرداد ماه را بهترین فرصت برای شناساندن ابعاد شخصیتی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران به ویژه به نسل جوان و نوجوان دانست و برلزوم هر چه با شکوه تر برگزار شدن مراسم سالگرد ارتحال امام راحل تاکیدکرد.

معاون فرماندار خرم دره نیزدر این جلسه ضمن گرامیداشت فرارسیدن بیست و ششمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) و همچنین قیام 15 خرداد بر لزوم مشارکت ادارات در هرچه باشکوه تر برگزار شدن این ایام تاکید کرد و از مسئولین خواست که در همه برنامه های ستاد حضور فعال داشته باشند.

سرهنگ صادقی فرمانده بسیج سپاه ناحیه خرم دره نیز در این جلسه گفت: امسال بیش از 380 نفر از شهرستان خرم دره  در قالب 8 اتوبوس در13 خرداد به مرقد مطهر امام خمینی (ره) اعزام خواهند شد.

فرمانده بسیج سپاه ناحیه خرم دره آشنایی نسل جوان با اهداف و آرمانهای بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، بازخوانی اندیشه های بصیرت افزای امام خمینی (ره) و تجدید میثاق با آرمانهای امام راحل را از اهداف برنامه های بزرگداشت سالروز ارتحال امام خمینی (ره) عنوان کرد.

اعزام زائران به مرقد مطهر امام (ره) از 13 خردادماه با بدرقه مسوولین، برگزاری مراسم گرامیداشت سالگرد ارتحال ملکوتی آن حضرت در شهروروستاهای تابعه و فضاسازی و آذین بندی سطح شهر متناسب با ایام نیمه شعبان و ارتحال امام (ره) از برنامه هایی است که در این شهرستان اجرا خواهد شد

در ادامه هریک از اعضاء ستاد به بیان اقدامات و برنامه های خود در خصوص بزرگداشت سالروز ارتحال امام راحل پرداختند.

 

/ 0 نظر / 14 بازدید