بازدیدسرزده معاون فرماندار خرم دره ازواحد های نانوایی سطح شهر

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خرم دره: آقای جعفری معاون فرماندارشهرستان خرم دره به همراه کارشناس امور اجتماعی و فرهنگی فرمانداری بصورت سرزده از نانوائی های سطح شهر خرم دره بازدید کردند.

در این بازدید که از تعداد 8 واحد نانوایی سطح شهر خرم دره انجام گرفت کیفیت عرضه نان های تولیدی نانوایی ها ،حضور متصدیان در نانوایی ها ،وضعیت بهداشتی نانوایی ها  و رعایت مسائل بهداشتی کارگران همچنین وزن چانه های هر قرص نان تولیدی مورد بررسی و بازرسی قرار گرفت که به به 3 واحد از نانوایی های بازرسی شده  به علت کم فروشی و عدم مرغوبیت نان تذکر داده شد .

درجریان این بازدید معاون فرماندارشهرستان خرم دره با بیان این که نان در سبد مصرفی خانواده ها ازاهمیت ویژه ای برخوردار است از متصدیان نانوایی ها خواست در تولید و عرضه نان های با کیفیت و مطلوب به مردم جدیت و تلاش بیشتری داشته باشند .

آقای جعفری ضمن تاکیدبربازرسی و نظارت بیشتر بازرسین اداره صنعت،معدن وتجارت شهرستان بر نانوایی ها و برخورد با واحد های نانوایی متخلف اظهار داشت. نانوایانی که از کیفیت خوب پخت برخوردار بوده و رضایتمندی شهروندان را در این زمینه کسب کنند مورد تشویق قرار خواهند گرفت.

/ 0 نظر / 15 بازدید