جشن بزرگ انقلاب در شهرستان خرم دره برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خرم دره در این برنامه حجت الاسلام حسینی امام جمعه شهرستان خرم دره بااشاره به بیانات مقام معظم رهبری اظهار داشت: نوجوان و جوانان بویژه دانشجویان باید در قبال انقلاب احساس وظیفه نمایند و هرکس فراخورحال خود باید به انقلاب اسلامی خدمت نماید.

امام جمعه خرم دره با بیان اینکه دستاوردهای انقلاب اسلامی در کشورمان قابل احصا نیست ،تصریح کرد: وقوع انقلاب اسلامی در ایران باعث حفظ عزت مسلمانان و ترغیب مردم در سراسر هان به ایستادگی در برابر ظلم و زیاده خواهی شد.

در ادامه مهندس شیخی فرماندار خرم دره نیز به مقایسه وضعیت قبل و بعد از انقلاب پرداخت و گفت: اگر  وضعیت قبل و بعد از انقلاب را مقایسه کنیم می بینیم که طرحها و پروژه های بزرگی بعد از انقلاب انجام شده است.

فرماندار خرم دره باتبریک ایام الله دهه فجر با بیان اینکه وقوع انقلاب اسلامی در کشورمان دستاوردهای فراوانی را در عرصه ها مختلف برای وطن عزیزمان رقم زده است، تاکید کرد: امیدواریم حاصل همه تلاشها در کشور به سمتی باشد که موجب تداوم پایه های انقلاب و اسلام و اعتلای نام کشورمان شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان خرم دره با اشاره به مهم ترین برکات انقلاب در شهرستان خرم دره،عنوان کرد:  به برکت انقلاب اسلامی در حال حاضر خرم دره  از نعمت وجود 3 دانشگاه برخورداری از نرخ 99درصدی گاز آسفالت 100 درصد راههای روستایی 55 باب مدرسه در نقاط شهری و 21 باب در مناطق روستایی و 7 باب کتابخانه است.

/ 0 نظر / 14 بازدید