جلسه انجمن خیرین مسکن ساز شهرستان خرم دره تشکیل شد

فرماندار شهرستان خرم دره در این جلسه با بیان این که انجمن خیرین مسکن ساز خرم دره تاکنون فعالیت چشمگیری نداشته است گفت:امیدواریم با فعالیت انجمن خیرین مسکن سازخرم دره، کارها به صورت هدفمند ودرجهت ساخت مسکن برای محرومان و اقشار کم درآمد در شهرستان انجام گیرد .

فرماندارخرم دره با بیان این که انجمن خیرین مسکن‌ساز جهت تامین مسکن برای اقشار کم درآمد در شهرستان تشکیل شده است اظهار داشت: با فعالیت انجمن خیرین مسکن‌ساز می‌توان بخشی از مشکلات این قشر را مرتفع کرد.

مهندس شیخی در ادامه با بیان شرح وظایف اعضاء و توضیحات و تغییرات اساسنامه به نکات ریز و مهم در خصوص جذب کمک های مردمی به انجمن پرداخته و مقرر شد جلسه اختصاصی دیگری به همین منظور در فرمانداری برگزار و تصمیمات لازم اتخاذ گردد. 

مهندس شیخی در پایان خاطر نشان کرد:برای حل مشکلات شهرستان ،جلسات و نشست های مختلفی با اقشار مردم در طول سال گذشته برگزار شده است و این روند در سال 94 نیز ادامه می یابد .

در ادامه آقای جعفری معاون فرماندار خرم دره نیز ضمن تاکید برفعالیت بیشتر اعضا به عنوان مجمع خیرین مسکن ساز درشهرستان گفت: باید از ظرفیت بالای خیرین و مردم  برای رفع مشکلات مسکن اقشار کم درآمد استفاده شود و با توجه به شناخت قبلی ازاعضای حاضر در جلسه یقینا حضور شما  در این  امر بسیار تاثیر گدار خواهد بود.

در ادامه مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خرم دره با ارائه گزارش عملکرد بنیاد مسکن و فعالیت های انجمن خیرین مسکن ساز در شهرستان پرداخته و به تعداد زمین های تحویل داده شده به تعداد 10 قطعه از طریق اداره کل راه و شهر سازی استان ،تهیه نقشه های اجرایی و دریافت پروانه ساخت از شهرداری برای تعداد 45 واحد مسکونی که به صورت رایگان در اختیار انجمن و بنیاد قرار گرفته اشاره کرد.

/ 0 نظر / 15 بازدید