همایش پیاده روی خانوادگی درروستای اردجین شهرستان خرم دره

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خرم دره : در این همایش اهالی ورزش دوست روستای اردجین  به همراه خانواده و با شورو نشاط خاصی مسیر 4کیلومتری پارک سلامت تا ورزشگاه شهدای را پیاده روی نمودند.

درادامه مراسم درمحل ورزشگاه شهدای روستای اردجین،مسابقه طناب کشی میان نوجوانان زیر 15سال دردو گروه به اجرا در آمدکه درپایان همایش پیاده روی خانوادگی ، مراسم قرعه کشی با حضور بخشدار مرکزی و سرپرست شبکه بهداشت و درمان و سایر مسئولین برگزار شد و به شرکت کنندگان حاضر در همایش جوایزی ازقبیل پتو، انواع توپ ورزشی ،لوازم خانگی، مصرف سالانه جوراب برای دو شرکت کننده  از طرف کارگاه مستقر در روستا به مدیریت آقای فیروزی ،لوازم تحریر، طیور زنده (مرغ و خروس )و.... اهدا شد.

آقای قاسمی بخشدار مرکزی خرم دره  در این همایش ضمن قدردانی از حضور با شکوه اهالی روستای اردجین درهمایش پیاده روی خانوادگی که نقش مهمی در سلامت افراد جامعه دارد بر ایجاد شرایط لازم در جهت توسعه و ترویج ورزشهای همگانی در بین خانواده ها مخصوصا پیاده  روی تاکید کرد .

درادامه دکترکریمخانی سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان خرم دره نیز ضمن تقدیر ازحضور پرشور اهالی روستای اردجین در همایش پیاده روی خانوادگی در خصوص هفته سلامت و برنامه ها و خدمات ارائه شده توسط شبکه بهداشت و درمان در شهرستان مطالبی بیان کرد.

گفتنی است بسته های آموزشی با مضمون شعار هفته سلامت نیزتوسط مسئولین شبکه بهداشت و درمان خرم دره در این مراسم توزیع شدکه مورد استقبال خانواده ها قرار گرفت.

/ 0 نظر / 15 بازدید