امسال 125 میلیارد ریال برای پروژه های عمرانی و سرمایه گذاری خرم دره هزینه شده

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خرم دره: مهندس شیخی فرماندارخرم دره درجلسه ستاد عمران شهری شهرستان خرم دره با بیان اینکه تا امسال این شورا در شهرستان تشکیل نشده بوداظهار کرد:با احساس نیاز نسبت به تشکیل این شورا در شهرستان  اقدام شده و جلسات آن به صورت مرتب برگزار می شو د.

فرماندارشهرستان خرم دره  با تاکید براینکه دستگاههای اجرایی شهرستان باید نیازهای خود را به صورت عاقلانه احصا کنند، تاکید کرد: احداث میدان ورودی از سمت زنجان باید به صورت جدی پیگیری شود تا بتواند تاپایان سال 94 به اتمام برسد باید تلاش شود میدان خوب وزیبایی که در  شان شهروندان خرم دره ای باشد ایجاد شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان خرم دره با اشاره به وجود برخی از مشکلات در راه آهن خرم دره اظهار کرد مسولان راه آهن نباید به حال خویش رها شوند و باید اهتمام جدی برای حل مشگلات راه آهن وجود داشته باشد تا رضایت مردم جلب شود.

وی با بیان اینکه شهرستان خرم دره دارای مردم نیک اندیش و خیر فراوانی است،تاکید کرد: متاسفانه برخی ازدستگاههای اجرایی شهرستان فاقد زمین ساختمان اداری هستند که می توان از ظرفیت خیرین برای تامین زمین مورد نیاز آنها بهره جست.

مهندس شیخی با اشاره به اینکه امسال کارهای زیربنایی خوبی در شهرستان صورت گرفت، ابراز کرد:باکارهای زیربنایی انجام گرفته در شهرستان بخشی از نیازهای اساسی شهرستان دربرخی ازحوزه ها مرتفع شده است وباید مسولان از تمام ظرفیت ها ی خود برای حل مشکلات بعدی شهرستان استفاده نمایند.

نماینده عالی دولت درشهرستان خرم دره یادآور شد:امسال برای پروژه های عمرانی و سرمایه گذاری شهرستان 125 میلیارد ریال هزینه شده است.

درادامه این جلسه نیز رییس شورای شهر خرم دره  با اشاره به وجود برخی از ساخت و سازهای غیر مجاز درشهرستان، عنوان کرد:به علت واقع شدن شهرستان درمسیر جاده ترانزیت ساخت و ساز غیر مجاز در این شهرستان از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا موجب ارائه منظر نامناسب از شهر می شود.

شهردار خرم دره نیز در این جلسه با اشاره به افتتاح ساختمان آتش نشانی شهرستان در دهه مبارک فجر،خاطر نشان کرد: برای تجهیز آتش نشانی شهرستان نیازمند کمکهای دولتی هستیم .   

/ 0 نظر / 14 بازدید