نشست دهیاران با بخشدار مرکزی خرم دره

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خرم دره: در ابتدای این نشست قاسمی بخشدار مرکزی با اشاره به اینکه 14 تیر ماه روز دهیاری نامگذاری گردیده و در مدت شکل گیری سازمان دهیاری ها، این سازمان که بر گرفته از بتن جامعه روستایی بوده توانسته با تلاش  مضاعف به اهداف مورد نظر خود درعمران و آبادانی روستاها دست یابد.

بخشدار مرکزی خرم دره از زحمات و تلاش های دهیاران بخش مرکزی تقدیر و تشکر نمود و تغییرات چشم گیر در زمینه های عمرانی از جمله آسفالت معابر و جدول گذاری  ها و جمع آوری آبهای سطحی ،احداث بوستان های روستایی و دیگر پروژه های عمرانی اجرا شده درسطح روستاهای شهرستان را با زحمات و تلاش های بی وقفه دهیاران دانست.

وی در ادامه ازانتخاب خلیل آقامیرزایی دهیار روستای نصیرآباد به عنوان دهیار نمونه و محمد انصاری دهیار روستای قلعه حسینیه که موفق به کسب نمره برتر در آزمون مکاتبه ای دهیاران استان شده است خبر داد وخواستار تلاش بیشتر دهیاران برای آبادانی و توسعه روز افزون روستاها شد.

مهندس احمدی مسئول دفتر فنی بخشداری به بیان مسائل در زمینه پرو‍ژه های عمرانی در حال اجرا در سطح روستاهااشاره کرد واز پیشرفت خوب عملیات آسفالت ریزی درمعابر روستایی خبر دادودر ادامه این نشست صمیمی دهیاران بخش مرکزی به بیان مسائل و موارد مهم پرداخت.

/ 0 نظر / 17 بازدید