توسعه کشاورزی وخدمات زیربنایی درروستاهاو مناطق محروم ازاولویت های دولت تدبیر و ا

فرماندارشهرستان خرم دره دراین مراسم گفت:ازمهمترین برنامه ها واولویت های دولت تدبیروامید ،توسعه بخش کشاورزی و خدمات زیربنایی در روستاهاو مناطق محروم کشور است که در این زمینه اقدامات مطلوب وخوبی نیز صورت گرفته است.

مهندس شیخی فرماندار شهرستان خرم دره در ادامه با اشاره به خدمات دولت در روستای سوکهریز  اظهارداشت: هدف از تجهیز پست بانک درروستاهای شهرستان ،ارائه خدمات مطلوب به روستاییان است .

آقای قاسمی بخشدار مرکزی خرم دره نیز درادامه هدف از ایجاد شعب پست بانک در روستاها ی شهرستان را تسهیل خدمت رسانی به مردم ونیز کاهش هزینه ها ی روستائیان عنوان کرد.

آقای حسینی معاون مدیر عامل پست بانک استان در مراسم افتتاح ساختمان جدید پست بانک در روستای سوکهریز اظهار داشت: در صورت استقبال وحمایت مردم از شعب پست بانک ورونق گرفتن این شعب درروستاهای شهرستان  ،پست بانک استان نیزآماده ارائه خدمات گسترده ایی جهت رفاه حال کشاورزان ومردم سختکوش وزحمت کش این مناطق می باشد.

گفتنی است که همزمان با افتتاح ساختمان جدید پست بانک روستای سوکهریز درسه روستای رحمت آباد ،فلج و اردجین، ساختمان ودفاتر جدید پست بانک این روستاها نیز با حضور مسئولین و مردم مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت.

 

/ 0 نظر / 15 بازدید