پارک سلامت روستای الوند کلنگ زنی شد

وی در ادامه با تاکید بر ضرورت خدمت رسانی به روستاها ،عنوان کرد: تا قبل از آغاز ماه مبارک رمضان در 7 روستای شهرستان آسفالت ریزی و بهسازی معابر انجام خواهد شد.

این مسئول با بیان اینکه از 760 تن قیر رایگان اختصاص یافته به شهرستان 60 تن قیر رایگان برای بهسازی و آسفالت  روستای الوند در نظر گرفته شده است، یادآور شد: امیدواریم با بهسازی معابر شاهد پیشرفت آبادانی و آسایش مردم روستا باشیم.

بخشدار مرکزی خرم دره با بیان اینکه برای انجام این طرحها در روستای الوند 170 میلیون تومان اعتبار مورد نیاز است ،خاطر نشان کرد: در همین راستا 70 میلیون تومان از اعتبارات دهیاری الوند هزینه خواهد شد و مابقی اعتبار نیز از بابت خودیاری اهالی تامین می شود که امیدواریم با همکاری اهالی روستا شاهد تسریع در روند امور باشیم .

وی با بیان اینکه ارائه خدمات به روستاییان از روند مهاجرت به شهر ها می کاهد گفت :آبادی روستاها به نوبه خود آبادی شهرها و رونق اقتصادی کشور را در پی دارد.

آقای قاسمی اشاره به اینکه روستاها از جمله عناصر مهم در توسعه پایدار کشورها به شمار می‌روند، افزود: در برنامه‌های سوم، چهارم و پنجم توسعه تاکید ویژه‌ای بر توسعه پایدار روستایی انجام شده که برخورداری از طرح‌های هادی روستایی، اتخاذ راهکارهایی برای نگهداشت توسعه و جلوگیری از مهاجرت روستاییان به دلیل کمبود امکانات از جمله این موارد است.

در ادامه این مراسم دکتر کریمخانی سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان خرم دره نیز در خصوص برنامه های هفته سلامت وخدمات ارائه شده در سطح شهرستانمطالبی بیان نمود.

/ 0 نظر / 17 بازدید