در جلسه کمیسیون فرعی مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان خرم دره مطرح شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خرم دره:سومین جلسه کمیسیون فرعی مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان ،باحضور اعضاء و به ریاست مهندس شیخی فرمانداردرمحل فرمانداری برگزار شد .

دراین جلسه فرماندار شهرستان خرم دره گفت: تاکنون در خصوص قاچاق سوخت در شهرستان هیچگونه موردی اعلام نشده است .

مهندس شیخی از اعضا خواست بازرسی های مشترک تداوم داشته باشد و با متخلفین در این حوزه برخورد قانونی شود.

در ابتدا ی این جلسه دکتر کریمخانی سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان با اشاره به روز جهانی مبارزه با بیماری ایدز (دهم آذرماه ) گفت : امیدواریم با تلاشها و اقدامات صورت گرفته شاهد کاهش ابتلاء و در مان مبتلایان به این بیماری در آینده باشیم.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان خرم دره توزیع قرصهای روان گردان و استفاده از مشروبات الکلی را از مهمترین عوامل بروز رفتارهای پرخطر در جامعه به ویژه در بین جوانان دانست.

کارشناس بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان نیز در این جلسه در گزارشی با اشاره به انجام گشت مشترک(موضوع مصوبه جلسه گذشته کمیسیون فرعی)اعلام کرد:باانجام دو موردگشت مشترک از سوی شبکه بهداشت و درمان،اماکن نیروی انتظامی،صنعت و معدن و تجارت و اتاق اصناف شهرستان موفق به کشف و امحاء دو تن مواد غذائی تاریخ گذشته ازسطح عمده فروشیها شده اند.

خانم حیدری استفاده از رنگ زعفران بجای زعفران طبیعی در رستورانها را از عوامل بیماری زا برشمرد و خواستار جمع آوری و برخورد با متخلفان در این زمینه شد.

درادامه این جلسه سرهنگ اوصانلو جانشین فرماندهی  نیروی انتظامی شهرستان خرم دره از کشف 1290 دستگاه انواع دریافت تجهیزات ماهواره ،ال سی دی و ال ای دی ،لباس های خارجی و برخی کالای قاچاق درشش ماهه اخیر سال جاری در سطح شهرستان خبر دادو اظهار داشت: طی همین مدت 12 نفر دستگیر و جهت رسیدگی به مراجع قضایی معرفی شده اند.

/ 0 نظر / 16 بازدید