تاکید معاون فرماندار خرم دره برتامین و توزیع به موقع میوه شب عید مردم شهرستان

اولین جلسه کمیته راهبردی ستاد تنظیم بازار مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان خرم دره باحضور معاون سازمان تعاون روستایی استان زنجان ،نماینده مدیریت تنظیم بازرار سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان  اعضاء و به ریاست آقای جعفری معاون فرماندار خرم درا در محل سالن جلسات مدیریت جهاد کشاورزی برگزار شد.

معاون فرماندار خرم دره در این جلسه با تشریح نحوه تامین و توزیع میوه شب عید مردم شهرستان به مشکلات احتمالی از جمله امکان  کیفیت بالای میوه های توزیعی موجود در بازار نسبت به میوه تامین شده در ستاد تنظیم بازار و بروزز تبعات بعدی ،نداشتن مارک مخصوص میوه های توزیعی و ایجاد مشکل در امر نظارت  و بازرسی و... اشاره و تاکید کرد دستگاه های متولی باید در این زمینه به وظیفه خود عمل کنند تا مردم شهرستان در تهیه میوه شب عید امسال دچار مشکل نشوند.

در این جلسه مقرر شد بر اساس سهمیه ابلاغی میوه شب عید شهرستان به مقدار  105 تن پرتقال و 40 تن سیب در 7 غرفه توزیعی سطح شهرستان  که 6 غرفه در شهر خرم دره و یک غرفه در روستای سوکهریز در محال های مناسب و در دسترس برای این منظور در نظر گرفته شود. همچنین بر اساس تاکید استاندار محترم زنجان ،زمان توزیع میوه های شب عید در استان از روز بیستم اسفند ماه سال جاری ودر محل های تعیین شده از طرف مسئولین مربوطه توزیع گردد.

/ 0 نظر / 13 بازدید