شهرستان خرم دره دارای ظرفیت های بالایی در عرصه ورزش است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خرم دره مهندس شیخی درجلسه برنامه ریزی برای اوقات و فراغت جوانان شهرستان،اظهار کرد: دستگاههای اجرایی شهرستان باید برنامه های اوقات و فراغت خود را با اداره ورزش و جوانان به عنوان دبیرخانه ستاد اوقات و فراغت شهرستان هماهنگ نمایند تا از موازی کاری جلوگیری شود.

وی با تاکید بر اینکه در حوزه گردشگری شناساندن جاذبه های طبیعی شهرستان و استان به دانش آموزان باید در اولویت قرار گیرد ،تصریح کرد :برگزاری اردوهای یک روزه برای دانش آموزان می تواند راهکار خوبی برای شناساندن جاذبه های طبیعی شهرستان و استان باشد.

مهندس شیخی با بیان اینکه در امور زیربنایی مشکلات زیادی در شهرستان وجود دارد، ابراز کرد :در سال 93 شاهد انجام حرکات خوبی در شهرستان درامور مختلف به ویژه امور زیربنایی بودیم که امیدواریم با انجام این اقدامات شاهد حل مشکلات شهرستان در حوزه های گوناگون باشیم .

این مقام مسول با بیان اینکه از ایجاد نمایشگاه محصولات فنی و حرفه ای خواهران حمایت می شود ،عنوان کرد :متولیان برای ایجاد پیست موتور سواری و غواصی در شهرستان اقدامات لازم را انجام دهند فرمانداری نیز از اجرای این طرح ها در شهرستان حمایت خواهد کرد.

آقای مصطفوی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان خرم دره نیز در این جلسه با اشاره به اهمیت غنی سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان در تابستان، گفت: برنامه ریزی برای  ایجاد شادابی و نشاط در جامعه از برنامه های مهم اداره ورزش و جوانان است که امیدواریم با حمایت و مشارکت تمامی ادارات شهرستان شاهد توسعه بیش ازپیش ورزش در سطح شهرستان خرم دره باشیم .

همکاری دستگاه متولی اوقات و فراغت با اداره ورزش و جوانان ،تدوین برنامه ها ی گردشگری شهرستان توسط اداره میراث فرهنگی شهرستان نسبت و پیگیری برنامه پیست موتور سواری و آموزش غواصی توسط نیروی انتظامی از جمله مصوبات این جلسه بود 

/ 0 نظر / 17 بازدید