رمانده انتظامی خرم دره خبر داد:افزایش کشفیات مواد مخدردرخرم دره

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خرم دره :سرهنگ ریاسوند فرمانده انتظامی خرم دره درچهارمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خرم دره گفت: در 4 ماهه اول سال جاری بین 50 تا 60 نفرمعتادین سارق را که در زمینه های تهیه، توزیع و مصرف موادمخدر در سطح شهرستان خرم دره فعالیت داشتند دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی خرم دره در ادامه تصریح کرد: دستگیر شدگان مذکور اکثرا بیش از 5 فقره سرقت داشتندو از نظر قضایی تحت پیگرد بودند که از این تعداد، 38 نفر هم سارق بودندو هم معتاد بودندکه با همکاری شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر شهرستان و اداره بهزیستی 13 نفر از این معتادین تحویل کمپ رهروان کمال خرم دره شدندو تعداد 20 نفر با هزینه نیروی انتظامی استان به کمپ آرامش مستقر در مرکز استان تحویل گردیدند و تعداد 4 نفر از دسگیر شدگان نیز که خرده فروشی می کردند به هنگام تشکیل پرونده قضایی تحویل مقامات قضایی شدند.

سرهنگ ریاسوند در ادامه با اشاره به اینکه در چهار ماهه اول امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته کشفیات مواد در گروه تریاک 43 درصد ،هرویین و کراک 42درصد  و در شیشه 27 نیز  درصد افزایش داشته است ،گفت : در طی چهار ماهه گذشته از سال در شهرستان 27 کیلو و 194گرم انواع مواد مخدر کشف شده است که نسبت به سال قبل 76درصد افزایش یافته است.

فرمانده انتظامی خرم دره درپایان خواستار نظارت بیشتر خانواده‌ها در رفت و آمدهای فرزندان و نوجوانان خود با دوستان و... شد وتاکید کرد پلیس مبارزه با مواد مخدر خرم دره با جدیت تمام و همکاری همه دستگاه‌های عضو شورای فرعی مبارزه بامواد مخدر شهرستان برخورد با عوامل و فعالان این حوزه را در برنامه های خود دارد

/ 0 نظر / 18 بازدید