لسه کمیته برنامه ریزی شهرستان خرم دره برگزارشد

مهندس شیخی در این جلسه میزان تخصیص اعتبارات ابلاغی تملک و دارایی های سرمایه سهم شهرستان خرم دره را  2 میلیاردو سیصد هفتادویک میلیون تومان اعلام کردو ازروسای دستگاه های اجرایی شهرستان خواست باهماهنگی مدیران استانی مربوطه و فرمانداری منابع تخصیص داده شده با جدیت پیگیری شود. 

فرماندارخرم دره درادامه با اشاره به اهمیت تشکیل جلسات کمیته برنامه ریزی در شهرستان  گفت:جلسات کمیته برنامه ریزی شهرستان برای اطلاع از آخرین پیشرفت پروژه ها تشکیل می شود وتوزیع بودجه تمللک و دارایی سهم شهرستانی طبق دستورالعمل ابلاغی و با تعیین فصل ها صورت می گیرد که درابتدای هر سال اختصاص می یابد .

رئیس کمیته برنامه ریزی شهرستان خرم دره همچنین با اشاره به نامگذاری سال دولت و ملت ،همدلی و همزبانی اظهار امیدواری کردکه با تلاش مضاعف مسئولین شهرستان و همکاری مدیران دستگاه های اجرایی استان ومردم توسعه عمران وآبادانی شهرستان خرم دره با شتاب بیشتری ادامه داشته باشد.

فرماندار خرم دره در ادامه ضمن اشاره به تحقق وعده احیای سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی توسط دولت تدبیر و امید اظهار کرد: با احیا و مستقل کردن سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی در دولت تدبیر و امید دخل و خرج و نظارت بر بیت المال براساس عقلانیت ،برنامه‌ریزی و منطق صورت خواهد گرفت که با این اتفاق شاهد شکوفایی در زمینه های مختلف  توسعه خواهیم بود .  

مهندس شیخی در خصوص ایجاد نمایشگاه تولیدات صنایع دستی مرکز فنی و حرفه ای خواهران در شهرستان خرم دره تصریح کرد : ایجاد این نمایشگاه از اولویت های شهرستان است و باید با جدیت توسط مسئولین مربوطه پیگیری شود.

فرماندار خرم دره در ادامه با بیان اینکه امکانات موجود شهرخرم دره متناسب با جمعیت این شهر نیست اظهار کرد: متاسفانه امکانات موجود درشهرخرم دره متناسب با شان و جایگاه شهروندان خرم دره ای و جمعیت بالای شهر خرم دره نیست و ما امیدواریم با توجه ویژه مسئولین استانی وشهرستانی اقدامات خوبی در این زمینه صورت گیرد.

رئیس کمیته برنامه ریزی شهرستان خرم دره همچنین در خصوص ساخت خانه عالم در روستای رحمت آباد خرم دره نیز گفت: برای ساخت خانه عالم در روستای رحمت آباد از منابع دیگر اعتبارات لازم درنظر گرفته خواهد شد.

فرماندار خرم دره در پایان از عملکرد و پیگیری های دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان در خصوص پروژه های درحال انجام حوزه بهداشت و درمان شهرستان با توجه به اعتبارات خوب در نظر گرفته شده گلایه کرد وخواستار تسریع در اجرایی شدن آنها در شهرستان شد.

درابتدای این جلسه نیز محمدی کارشناس سازمان مدیریت و برنامه ریزی ،سهم استان زنجان از اعتبارات ماده 180 قانون برنامه وبودجه را 62 میلیارد تومان اعلام کرد وگفت:بعداز ابلاغ این بودجه به استانداری سهم هریک از شهرستانها برحسب نیاز تعیین می گردد.

وی در ادامه سهم شهرستان خرم دره از کل اعتبارت استانی را 2میلیارد و هفصد سی و یک میلیون تومان اعلام کرد  وافزود: این مبلغ 5/6 %از کل سهم اعتبارات استان است.

محمدی همچنین در ادامه افزود: هدف از تشکیل این جلسات بررسی روند پیشرفت فیزیکی پروژه ها وابلاغ اعتبارات هر پروژه در راستای سرفصل تعین شده است.

/ 0 نظر / 15 بازدید