رئیس جدید اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان خرم دره معرفی شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خرم دره ، مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان خرم دره در سالن اجتماعات این اداره برگزار شد.

دراین مراسم رئیس دفتر نماینده مردم منطقه درجلس شورای اسلامی ،رئیس اتاق اصناف و همچنین مسئول بسیج اصناف شهرستان نیزحضور داشتندفرماندار شهرستان خرم دره بااشاره به نامگذاری سال 93 به نام اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی ازسوی مقام معظم رهبری برنقش مهم و حیاتی اداره صنعت،معدن و تجارت درتحقق این نامگذاری تاکیدکرد.

 مهندس شیخی در ادامه بابیان این که شهرستان خرم دره ازظرفیت و پتانسیل های مطلوبی به جهت سرمایه گذاری وتوسعه بخش صنعت برخورداراست خاطرنشان کرد:باید از فرصت ها به بهترین شکل ممکن استفاده کرد و امیدواریم با همکاری وتعامل مدیریت شهرستان وسازمان صنعت،معدن و تجارت استان زنجان بتوانیم درعرصه صنعتی با توجه به قابلیت های وموقعیت ممتازی که این شهرستان به ویژه شهرک صنعتی دارد ،اقدامات مطلوبی انجام شود.

فرماندارشهرستان خرم دره بابیان اینکه این شهرستان دارای بالاترین نرخ باسوادی استان است عنوان کرد شهرستان خرم دره دارای ظرفیت های فراوانی منجمله نیروی انسانی متخصص و متعهد است که باید از آنها دربخش های مختلف استفاده کنیم.

مهندس شیخی در مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره صنعت ،معدن و تجارت که در محل این اداره برگزار شد ابراز امیدواری کرد با مدیریت جدید شاهد رسیدن به اهداف والا که همان رشد و پیشرفت شهرستان خرم دره است، باشیم.

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجاننیز در این مراسم با اشاره به ویژگی های شهرک صنعتی و این که شهرستان خرم دره یکی از شهرستان های صنعتی در این حوزه می باشد اظهار داشت: شهرک صنعتی خرم دره به لحاظ قرار گرفتن مسیر اتوبان زنجان  – تهران  وهمچنین وجود سایر امکانات خدماتی و رفاهی زمینه و فرصت  مناسبی برای جذب سرمایه گذار فراهم ساخته است که باید این پتانسیل ها و قابلیت ها به شکل مطلوب اطلاع رسانی شود.

مهندس فغفوری با درادامه ضمن تاکید برنظم و انظباط اداری به واگذاری اختیارات و فعالیت های سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان به مدیران شهرستان ها اشاره کرد و اظهار داشت:مدیرانی که توان انجام امور مربوط به تمامی فعالیت های سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان راداشته باشندتفویض اختیار خواهد شدچرا که معتقدیم واگذاری اختیارات درجهت تسهیل امور مرتبط با سازمان صورت خواهد گرفت .

/ 0 نظر / 14 بازدید