15 پروژه عمرانی در خرم دره با اعتباری بالغ بر 21 میلیارد تومان افتتاح می شود

مهندس شیخی درگفتگو با خبرنگار سایت و مسئول روابط عمومی فرمانداری خرم دره با بیان اینکه امیدواریم با افتتاح پروژه های مختلف دردهه فجرتحولی در رشد و توسعه این شهرستان ایجاد شود، تصریح کرد:این شهرستان ظرفیت های بسیار مناسبی برای سرمایه گذاری در بخش های مختلف به ویژه کشاورزی داردکه با تحقق آن چشم انداز بهتری را برای خرم دره مهیا می شود.

فرماندار خرم دره در ادامه اظهار کرد: از مهم ترین پروژه های افتتاحی شهرستان در این ایام می توان به افتتاح ساختمان آتش نشانی شهر خرم دره، جدول گذاری و ساماندهی معبر روستایی (سوکهریز، الوند، نصیر و رحمت آباد)، ساختمان دهیاری روستای باغدره، اصلاح و بهینه سازی شبکه در سطح شهرستان، تامین برق مجتمع مسکونی فرهنگیان، تامین برق متقاضیان جدید، هنرستان 12 کلاسه هنرستان سراج و آسفالت روستایی آنجلین اشاره کرد.

مهندس شیخی با اشاره به اینکه  شرکت تولیدی افسون با سرمایه گذاری بخش خصوصی از جمله پروژه های مهم قابل افتتاح در این ایام است، بیان کرد : این واحد تولیدی البسه با اعتباری بالغ بر پنج میلیارد ریال به بهره برداری می رسد که اعتبار آن  به طور کامل از سوی سرمایه گذاری بخش خصوصی انجام شده است.

نماینده عالی دولت در شهرستان با بیان اینکه خرم دره یکی از قطبهای تولید کشمش استان است، افزود : کارخانه زرتاکداران خرم دره نیز که یکی از نیازهای اساسی این شهرستان در این زمینه بود دردهه فجر امسال با اعتباری بالغ بر 42 میلیارد ریال که نیمی از منابع آورده بخش خصوصی و مابقی به صورت تسهیلات بانکی است، افتتاح می شود.

مهندس شیخی با اعلام این خبرکه برای نخستین باردراستان زنجان آزمایشگاه نانو با اعتباری بالغ بر یک میلیارد ریال توسط آموزش و پرورش شهرستان خرم دره در ایام الله دهه فجر افتتاح می شود گفت :هنرستان 12 کلاسه هنرستان سراج با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 700 میلیون تومان از دیگر طرح‌های قابل افتتاح در ایام دهه فجر سال جاری است.

فرماندار خرم دره، افتتاح مرغداری گوشتی روستای رحمت آباد و واحد گوساله پروری قلعه حسینیه در مجموع بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال را از دیگر پروژه های قابل بهره برداری در این ایام برشمرد.

/ 0 نظر / 14 بازدید