افزایش 50 درصدی دستگیری قاچاقچی و عاملان توزیع مواد مخدر در خرم دره

سومین جلسه شورای فرعی هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان خرم دره با حضور اعضاء و به ریاست مهندس شیخی فرماندار شهرستان خرم دره در محل فرمانداری تشکیل شد که در ابتدا هر یک از اعضای شورا گزارشی از اقدامات انجام شده را ارئه دادند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خرم دره :سرهنگ ریاسونددر جلسه شورای فرعی هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان خرم دره همچنین ازافزایش 10 درصدی خرده فروشان مواد مخدر خبر داد وافزود:در کشف مواد مخدر از نوع سنتی و صنعتی میزان کشفیات امسال در مقایسه با سال گذشته 2 درصد افزایش یافته است.

فرمانده انتظامی خرم دره در ادامه با اشاره به گروه های مختلف استعمال مواد مخدردر شهرستان گفت:بیشترین افرادی که به استعمال مواد مخدر روی می آورند افراد بی سواد و یا کم سواد می باشند.

در ادامه مهندس شیخی فرماندار خرم دره آگاه سازی خانواده ها و آموزش را مهمترین عامل در پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر عنوان کرد وگفت:رسانه ها به ویژه رسانه ملی با تولید و پخش برنامه های مختلف در ممانعت از روی آوردن جوانان به مواد مخدر تاثیر بسزایی داردکه باید به آن توجه شود .

آقای نصیری دبیر شورای مبارزه با مواد مخدر استان نیز در این جلسه مبارزه با مواد مخدر را وظیفه همگانی عنوان کرد و گفت:مدیران دستگاه های اجرایی باید از ظرفیت های داخلی خود در راستای پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر استفاده کنند.

/ 0 نظر / 15 بازدید