گردهمایی شوراهای اسلامی شهرستان خرم دره برگزار شد

مهندس شیخی فرماندار خرم دره در جمع شوراهای اسلامی شهر و روستا ،اعتبارات اختصاص یافته در سال 93شهرستان  را بی سابقه اعلام کرد و گفت: در حال حاضر 30 طرح زیر بنایی در سطح شهرستان در حال ساخت و یا مطالعه می باشد.

فرماندار خرم دره درحوزه آبرسانی  روستایی نیز اظهار کرد: در سال 94 ایجاد بند های آبی در برخی روستاهای شهرستان خرم دره در الویت برنامه های دولت در شهرستان قرار خواهد گرفت.

درادامه دکتر خانمحمدی نماینده مردم شهرستانهای خرم دره ،ابهروسلطانیه در مجلس شورای اسلامی نیزبا تقدیر ازتلاش ا شوراها ی اسلامی شهرستان در خدمات رسانی به مردم ،گفت:برای عریض کردن کمربندی خرم دره 1 میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده که با هماهنگی های به عمل آمده قرار است این اعتبار افزایش یابد تا مشکل حادثه خیز بودن کمر بندی خرم دره حل شود.

دکتر خانمحمدی در ادامه با اشاره به مصوبه مجلس شورای اسلامی در رابطه با تحویل قیر رایگان جهت روستاهای کشوراظهارداشت: مجلس شورای اسلامی 500 میلیون تن قیر رایگان برای روستاهای کشور را به سالی 2 میلیارد تن قیر افزایش داده است .

درابتدای این جلسه قاسمی بخشدار مرکزی خرم دره شوراهای روستایی را عامل مهم توسعه روستاها برشمردوافزود:گازرسانی به روستاها،آسفالت راههای روستایی،اصلاح معابر عمومی از جمله کارهای انجام گرفته در روستاها می باشدکه شوراها ودهیاران نقش مهمی در اجرای آنها داشته اند.

گفتنی است در این گردهمایی تعدادی از اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستاهای تابعه به بیان مشکلات پرداختند و از نگاه ویژه دولت تدبیر و امید در رفع محرومیت ها و انجام خدمات بیشتر در حوزه های مختلف تقدیر و تشکر نمودند.

/ 0 نظر / 15 بازدید