فرماندار خرم دره:حضورسرمایه گذاران داخلی وخارجی درشهرستان خرم دره فراهم است

گزارش  روابط عمومی فرمانداری خرم دره :سرمایه‌گذاراهل سلیمانیه عراق و هیئت همراه پس ازحضور در شهرستان با مهندس شیخی فرماندار خرم دره دیدار و در زمینه های سرمایه گذاری در شهرستان گفتگو کردند .

دراین دیدار مهندس شیخی با اعلام آمادگی برای حمایت از سرمایه گذاران داخلی و خارجی برای سرمایه گذاری در شهرستان اظهار کرد:شهرستان خرم دره از  ظرفیت های بسیارمناسبی برای سرمایه گذاری درحوزه های مختلف برخوردار است .

وی با بیان اینکه  ازحضور سرمایه گذاران در شهرستان استقبال و حمایت می شود ،افزود: زمینه حضور سرمایه گذاران داخلی و خارجی درشهرستان خرم دره فراهم است و از  سرمایه گذاران و شرکت هایی که قصد سرمایه گذاری در شهرستان را داشته باشنداستقبال می کنیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان خرم دره  با تاکید بر اینکه مسولان شهرستانی باید با سرمایه گذاران همکاری لازم را داشته باشند ،تصریح کرد: باید از روند بروکراسی های ادارای و رفع موانع پیش روی سرمایه گذاران کاسته شود.

این مقام مسول با اشاره به اینکه حمایت از سرمایه گذاران از تاکیدات مقام معظم رهبری و تدبیر و امید است عنوان کرد:حضور سرمایه گذاران در کشور و شهرستان علاوه بر اینکه به رفع مشکل بیکاری کمک می کند زمینه رشد اقتصادی کشور را نیز فراهم می کند .

وی با اشاره به رفع مشکل برق شهرک صنعتی خرم دره پس از گذشت چندین سال تاکید کرد: امیدواریم این امر گامی رو به جلو برای جذب سرمایه گذار بوده و زمینه حضور آنها را در شهرستان فراهم کند.

فرماندارخرم دره با بیان اینکه شهرستان خرم دره یکی از قطبهای کشاورزی استان است ،خاطر نشان کرد :شهرستان خرم دره با وجود کشت و صنعت و کارخانجات بزرگ تولیدی از ظرفیت بالایی در بخش های مختلف صنعت به ویژه در بخش کشاورزی استان و کشور برخوردار می باشد.

درادامه سرمایه گذار اهل سلیمانیه کشور عراق نیز ضمن تقدیر وتشکرازاستقبال خوب فرماندارو مجموعه فرمانداری ابراز امیدواری کردبا توجه به وجود زیر ساخت های لازم در شهرستان خرم دره،زمینه همکاری برای سرمایه گذاری در این شهرستان فراهم شود.

در ادامه سرمایه‌گذار عراقی و هیئت همراه پس از دیدار و مذاکره با مهندس شیخی فرماندار خرم دره به اتفاق کارشناس امور اقتصادی فرمانداری موقعیت سرمایه‌گذاری شهرستان را بررسی کردند

/ 0 نظر / 14 بازدید