برگزاری بیش از 180 عنوان برنامه در ایام الله دهه فجر در شهرستان

فرماندار شهرستان خرم دره با اشاره به بخشی از مهم ترین برنامه های شهرستان در این ایام ،تصریح کرد: از مهم ترین برنامه ها می توان به  برگزاری جشن های انقلاب در سطح شهر ها و روستاها ی تابعه شهرستان ،گلباران مزار شهدا ، دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران ،تجلیل از یادگاران   انقلاب و نواخته شدن زنگ انقلاب در مدارس اشاره کرد که امیدواریم با همت مردم و مسولین این برنامه ها به نحو مطلوب اجرا شود.

مهندس شیخی با تأکید بر این‌که انقلاب اسلامی در ایران به راحتی به پیروزی نرسیده است، عنوان کرد: انقلاب اسلامی ایران حاصل دلاورمردی و رشادت هزارن شهید گلگون‌کفنی است که جان خویش را مخلصانه در طبق اخلاص نهاده و تقدیم انقلاب و بقا و دوام آن کردند..

فرماندار خرم دره با تأکید بر این‌که باید از تمام ظرفیت‌های شهرستان در راستای برگزاری مراسم باشکوه در دهه فجر بهره‌گیری شود، اظهار کرد: انقلاب ما یک انقلاب مردمی است و دستگاه‌های اجرایی شهرستان باید از ظرفیت‌های مردمی در زمینه اجرای برنامه‌های باشکوه بهره گیرند.

نماینده عالی دولت در شهرستان خاطر نشان کرد: امسال برای نخستین‌بار در سطح شهرستان از انقلابیون سال 57 که در قید حیات هستند  به عنوان الگوهای زنده ایثار برای نسل جدید تجلیل به عمل خواهد آمد تا جوانان به طور عینی‌تر شاهد وقایع انقلاب باشند.

/ 0 نظر / 16 بازدید