همایش اقتصادمقاومتی درخرم دره

به گزارش روابط عمومی سپاه ناحیه خرمدره در سومین روز از دهه مبارکه فجر همایش اقتصاد مقاومتی و طرح ملی همگام با کشاورزی با حضور جمعی از مسئولین ، کارآفرینان و آهاد مردم شهرستان خرمدره برگزار شد .

حجت الاسلام متین نماینده ولی فقیه در سپاه استان زنجان سخنران این همایش اذعان داشت اجرای طرح اقتصاد مقاومتی هم در دوران تحریم و هم در غیر تحریم لازم و ضروری است .

ابتدا سرهنگ صادقی فرمانده سپاه ناحیه خرمدره ضمن گرامیداشت این دهه مبارک و خیرمقدم به حضار گفت اقتصاد مقاومتی لازمه پیشرفت کشور است .

در ادامه حجت الاسلام متین گفت وقوع بعضی از اتفاقات در دنیا یک تغییرات ماهیتی برای برخی از ابرقدرت ها و کشورها بوجود می اورد و یکی از این اتفاقات انقلاب اسلامی ایران بود، که توانست ابهت ایادی شرقو غرب را شکسته و آنها را دچار هیجان کندف وی افزود مفسران غربی پیروزی انقلاب اران را در دو بعد بررسی میکنند اولی مرجعیت دینی است و دیگری عزاداری ها مخصوصا ماه محرم .

وی مهمترین کار را در در راستای اجرای طرح اقتصاد مقاومتی داشتن ایمان و وحیه جهادی دانست و افزود اجرای طرح اقتصاد مقاومتی هم در دوران تحریم و هم در غیر تحریم لازم و ضروری است . 

/ 0 نظر / 15 بازدید