ازدیدسرزده فرماندارخرم دره ازروند احداث بخش اورژانس وبیمارستان بوعلی سینا شهرستا

مهندس شیخی فرماندار خرم دره در حاشیه این بازدید گفت: پروژه اورژانس بیمارستان بوعلی سینا خرم دره در دو طبقه احداث خواهد شد. 

فرماندار خرم دره در ادامه با اشاره به اجرای طرح توسعه‌ای اورژانس بیمارستان خرم دره، بر بهره‌برداری فاز اول بخش اورژانس تا شهریور امسال تاکید کرد وگفت: اجرای طرح تحول نظام سلامت توسط دولت تدبیر و امید درراستای محرومیت‌زدایی وارتقای سطح کیفی خدمات درمانی به بیماران است که قطعا با تکمیل  و بهره برداری از این طرح ،سطح ارائه خدمات اورژانسی با سرعت بیشتری برای مصدومان انجام خواهد گرفت.

مهندس شیخی در این بازدید هزینه احداث اورژانس بیمارستان خرم دره را با زیر بنای 420 متر مربع بالغ بر 470 میلیون تومان اعلام وافزود: فازدوم این طرح توسعه‌ای نیز با تامین و اختصاص اعتبارات لازم ،اجرایی خواهد شد.

در ادامه مهندس شیخی فرماندار خرم دره و همراهان با حضور در بیمارستان بوعلی سینا از قسمت‌های مختلف بیمارستان ( اورژانس ، داروخانه ، بخش دیالیز و بخش جراحی مردان ) بازدید و ضمن دیدار با پرسنل و پزشکان این بیمارستان و نیز عیادت از بیماران بستری و نحوه خدمات دهی ، از نزدیک در جریان ظرفیتها، محدودیتها و مسائل و مشکلات موجود قرار گرفتند.

/ 0 نظر / 14 بازدید