برگزاری سومین نشست صمیمی روابط عمومی ها در اداره ورزش و جوانان شهرستان خرم دره

. این نشست با حضور جناب آقای مصطفوی ریاست محترم اداره ورزش و جوانان، حجت الاسلام والمسلمین صمدی ریاست محترم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامیشهرستان خرم دره ، جناب آقای کریمخانی ریاست محترم شبکه بهداشت، جناب آقای داودی ریاست محترم شورای اسلامی، سرکار خانم جعفری نائب رئیس شورای اسلامی و همچنین روابط عمومی ها ی محترم ادارات شهرستان  همچنین برخی از  خبرنگاران و نماینده صدا و سیما حضور داشتند. ابتدای جلسه جناب آقای مصطفوی ضمن عرض خیر مقدم به حضار محترم، در ارتباط با دستور جلسه که نحوه تعامل روابط عمومی ها با یکدیگر و رسانه ها بود بیان نمودند امروزه ما در عصر ارتباطات و تکنولوژی هستیم سابق بر این موفقیت هر یک از موسسه و سازمان ها در گرو منابع مالی بود ولیکن امروزه در جهت دستیابی به اهداف هر سازمانی  روابط عمومی ها بیشترین و موثرترین نقش را بر عهده دارند در نتیجه داشتن تعامل و ارتباط با سایر روابط عمومی ها و رسانه ها امری انکار ناپذیر است، و نحوه تعامل و ارتباط نیز در دستیابی به موفقیت حرف اول را می زند بنابراین روابط عمومی ها را به داشتن ارتباطات موثر و کارآمد تشویق و ترغیب نمودند.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین صمدی ضمن محکوم کردن اهانت شارلی ابدو روزنامه فرانسوی به غفلت خود ما مسلمین انتقاد نمودند و از تمامی روابط عمومی ها و خبرنگاران خواستند در این ارتباط از تکنولوژی های روز به ویژه اینترنت و رسانه های جمعی به هر نحو که می توانند کمک به شناساندن چهره واقعی و مهربان پیامبر عظیم الشان نمایند و در مقابل این توهین ساکت ننشیند و خشم خویش را در این زمینه بروز نمایند.

وی در ادامه با اشاره به وظایف روابط عمومی در قبال سازمان افزود: روابط عمومی‌ زمانی‌ می‌تواند نقش‌ راهبردی‌ خود را در سازمان‌ ایفا کند که‌ جایگاه مناسبی‌ داشته‌ باشد و همچنین روابط عمومی ،مرجع پاسخگویی است باید اطلاع رسانی دقیق از فعالیت های سازمان ارائه نماید و ارتباط رضایتمندانه بین دستگاه و مخاطبان ایجاد کند و تعامل مطلوبی باید بین روابط عمومی ادارات و خبرنگاران ایجاد شود.صمدی در پایان از روابط عمومی ها درخواست نمود برای اجرای هر چه بهتر برنامه های دهه فجر هماهنگی و تعامل مطلوبی داشته باشند .

سپس هر یک از حضار به ارائه نظر و پیشنهادات خویش در ارتباط با بهبود ارتباطات با یکدیگر پرداختند و همچنین برنامه های ادارت را در دهه ایام ا... فجر بیان نمودند همچنین  مصوب شد کارگاه خبر نویسی در شهرستان برای روابط عمومی ها برگزار شود و همچنین روابط عمومی برتر شهرستان انتخاب شود ، جناب آقای داودی ریاست محترم شورای اسلامی ضمن آرزوی توفیقات روزافزون برای حضار محترم نیز بر لزوم اطلاع رسانی مطلوب برای تبیین برنامه هایی دهه فجر تاکید کرد و اشاره نمودند ایام دهه فجر یاد آور روزهای به یاد ماندنی است و روابط عمومی ها باید اطلاع رسانی خوبی در این ایام داشته باشند وی از روابط عموی ها خواست تا اهداف و برنامه ریزی بلندی داشته باشند .

در پایان نیز دکتر کریم خانی رئیس شبکه بهداشت و درمان از انقلابیون خرم دره به ذکر خاطرات خود را دردوران انقلاب اسلامی پرداخت .

  روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان خرم دره

/ 0 نظر / 15 بازدید